Meniu Uždaryti

Pristatymo sąlygos

PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE!

Prekių pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma be PVM -3000,00 € ir didesnė (jeigu nėra sutarta kitaip).

Kai užsakymo suma  iki 3000,00 €be PVM , į bet kurią Lietuvos vietą (išskyrus Kuršių Neriją) atvešime kainomis  nurodytomis lentelėje (jeigu nėra sutarta kitaip): 

Užsakytų prekių svoris (iki…) kg.     Kaina € be PVM          Kaina € su PVM


                      2                                                3,00                                3,63


                      10                                               4,50                                5,45


                      20                                               7,00                                8,47


                      35                                               8,50                                10,29


                      50                                               12,00                               14,52


                      75                                               17,00                               20,57


                      100                                              20,00                               24,20


                      200                                               25,00                               30,25


                      300                                               30,00                               36,30


                     Palėtė                                            30,00                               36,30


Pristatymo kainos nurodytos eurais, be PVM. Prekių svoris – kilogramais. Siuntos pristatymo į Kuršių Neriją kaina 40,00 €  (be PVM). Šis mokestis pridedamas prie siuntos gabenimo kainos.        
Pristatymo kainą, suderintą elektroninėmis priemonėmis arba telefonu, Jūs matote pateiktoje išankstinio mokėjimo sąskaitoje-faktūroje (jeigu nėra sutarta kitaip). 

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.

Siunta bus atgabenta iki Jums reikalingos vietos, pagal užsakyme nurodytą adresą. Krovos darbų, kai pakuotės svoris viršija 30 kg. arba kurių iškrovimui reikalinga pasitelkti kitus įrenginius, kurjeris neatlieka, todėl didesnėms siuntoms rekomenduojame   patiems  pasirūpinti  krovos darbais. 


Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, bet kuriuo adresu.


Užsakymo įvykdymo terminas skaičiuojamas nuo pinigų gavimo į mūsų sąskaitą momento. Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 1-7 darbo dienas. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie prekių pristatymo terminus. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir Jūs pretenzijų neturite.


Prekių grąžinimas:

Jei Pirkėjas (vartotojas) atsisako prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, kaip tai numato Sąlygų 3.2 p., prekės grąžinamos Pardavėjo sąskaita per 7 dienas nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą. Daiktai, kurių pirkėjui (vartotojui) nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas (išskyrus Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas išimtis), keičiami ar priimami iš Pirkėjo per 14 dienų terminą nuo prekių pristatymo.  Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Grąžinant būtina pridėti originalią sąskaitą faktūrą, kurią gaunate su preke. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu daiktas nėra sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Pardavėjas nepriima grąžinamo daikto.

Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos ir/arba prarado prekinę išvaizdą (prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais). Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi teisę kreiptis į IĮ „Merlinas “ dėl prekės remonto, grąžinimo ar nuolaidos pritaikymo brokuotai prekei. Visi nesutarimai, susiję su prekių pristatymu, yra sprendžiami derybomis. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, teismingumą nustatant pagal Pardavėjo buveinės vietą.